Badanie losów absolwentów

Drodzy Absolwenci !

Uprzejmie prosimy Państwa o wypełnienie ankiety online, która pozwoli nam prześledzić losy absolwentów naszej szkoły. Od zawsze ważne było dla nas to jak potoczyły się Państwa losy w dorosłym już życiu. Zależy nam na rzetelnej i prawdziwej odpowiedzi, gdyż jej wyniki pozwolą nam zebrać informacje, które wpłyną na podniesienie jakości pracy szkoły. Wszelkie zdobyte drogą badań informacje są POUFNE, tzn. posłużą jedynie do analizy zbiorczych zestawień wykonanych przez Komisję do Badań Losów Absolwentów. Wyniki nigdy nie będą w jakikolwiek sposób personalizowane przy przedstawianiu statystyk.

Ankieta dostępna jest tutaj

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook