Spektakl „NA CO MI TO”

Młodzi ludzie, często nie będąc świadomi drastycznych konsekwencji, sięgają po środki psychoaktywne. Motywy bywają różne: ciekawość, wpływ środowiska, samotność, uczucie pustki… Nie zdają sobie jednak sprawy jak szybko można się uzależnić, a skutki często bywają nieodwracalne. Ten negatywny wpływ deprecjonuje funkcjonowanie osoby uzależnionej we wszystkich obszarach jej życia.

O tym właśnie opowiada spektakl „NA CO MI TO”, w wykonaniu młodzieży mieszkającej w internacie. To historia zagubionej dziewczyny, odczuwającej silną potrzebę opieki rodzicielskiej, zmagającej się z uciążliwą samotnością. Brak poczucia tożsamości i akceptacji popycha ją w szpony narkomanii i kradzieży…

Spektakl powstał pod opieką Pani  Bernadety Żurek i pozostałych opiekunów z internatu. Został wystawiony w auli ZS MSG dla młodzieży i gości.

 

Podsumowaniem spotkania była prelekcja o konsekwencjach sięgania po środki psychoaktywne, którą wygłosił asystent ds. nieletnich i patologii mł. asp. Sebastian Kruk.

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook