Finał programu „Szef Dla Młodych Talentów”

Sebastian Stopka, uczeń 2 klasy TTG, znalazł się w gronie 3 laureatów programu „Szef Dla Młodych Talentów”.

Program trwa od września 2023 i brała w nim udział także druga uczennica z naszej szkoły, Katarzyna Krzysztofek. Finał odbył się w Krakowie, w którym pod okiem Michaela Morana uczestnicy przygotowywali popularne we Francji tzw. sosy matki, są to najbardziej popularne klasyczne sosy.

Z licznej grupy uczestników Akademii Inspiracji Makro w Krakowie wyłoniono trzy najlepsze osoby, które pojechały na otwarcie nowej siedziby w Warszawie, gdzie odbył się uroczyste zakończenie programu.

Sebastian wraz z dwójką pozostałych laureatów i szefami kuchni czynnie uczestniczył w całym wydarzeniu, przygotowywał przekąski dla 250 osób.

Podczas wydarzenia trójka uczestników została zaprezentowana wszystkim jako laureaci programu „Szef Dla Młodych Talentów Makro”.

 

 

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook