English High Flier i Deutschfreund

Wyniki Ogólnopolskiego  Konkursu z Języka Angielskiego  ENGLISH  HIGH FLIER oraz  Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Niemieckiego DEUTSCHFREUND

Fani języka angielskiego i niemieckiego  w szkołach średnich  mięli okazję wziąć udział w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego ENGLISH HIGH FLIER oraz ogólnopolskim konkursie języka niemieckiego DEUTSCHFREUND,  które odbyły się w listopadzie i grudniu 2019  w macierzystych szkołach uczestników. Konkursy są organizowane w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste.

Udział w konkursie pomaga uczestnikom zdobyć dodatkowe punkty w staraniach o przyznanie stypendiów oraz ułatwia osiąganie lepszych wyników w szkole dzięki utrwalaniu, poszerzaniu i porównaniu swojej wiedzy w skali ogólnopolskiej.

Konkurs w postaci testu wielokrotnego wyboru jest przeznaczony dla uczniów klas 1-4 szkół średnich. Materiał językowy ujęty w testach konkursowych uwzględnia podstawę programową

Konkurs promuje i premiuje osiągnięcia uczniów i ich szkół poprzez wręczanie nagród i dyplomów wyróżnień oraz publikację rankingów konkursowych. W tegorocznej edycji konkursów udział wzięło ok 3000 uczniów z całej Polski

Konkurs Deutschfreund

W kategorii klas pierwszych:

15. miejsce w województwie – Kamila Żarska  kl 1 A  22. miejsce w województwie – Zofia Pacek kl 1C

W kategorii klas drugich, trzecich i czwartych:

18. miejsce w województwie Emilia Kaczmarek kl3 A, 20.miejsce w województwie Joanna Zięba kl 4T

Opiekunem wszystkich tych uczniów jest mgr Marta Kalinowska

4 uczniów w towarzystwie nauczycieli pozują do zdjęcia z nagrodami w konkursie na tle logotypu szkoły

Konkurs English High Flier

Uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie miejsca w tym konkursie.

W kategorii klas pierwszych:

21 miejsce w kraju  i 3. miejsce w województwie – Piotr Dobosz kl. 1B  (opiekun mgr Marek Kossakowski)

W kategorii klas drugich, trzecich i czwartych:

5. miejsce  w województwie  – Patrycja Jabłońska kl 4T (opiekun mgr Renata Chęcińska-Bicz )  6.miejsce w województwie Mateusz Brandys kl 2A  (opiekun mgr Paulina Piwowarczyk ) oraz 17 miejsce w województwie Barbara Żurek kl 2C (opiekun mgr Paulina Piwowarczyk)

Serdecznie gratulujemy  !!! 

Organizacja konkursów w szkole: Renata Chęcińska-Bicz

Tekst: R. Chęcińska-Bicz

Zdjęcia: MSG

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook