Polska jaką kocham, Polska o jakiej marzę!

#3mamykciukizaPL – nietypowe świętowanie w nietypowych czasach. Dzień Niepodległości w ZS MSG

Pragnę Polski, w której każdy będzie szanowany bez względu na poglądy. Chciałbym, aby Polska była domem dla wszystkich Polaków! Lubię i szanuję Polskę za jej historię i kulturę! – to tylko niektóre myśli naszych uczniów i nauczycieli. Wszyscy kochamy Polskę. Wszyscy… #3mamykciukizaPL – zobaczcie film, w którym opowiadamy, za co kochamy Polskę i jakiej Polski chcemy!

Film powstał w ramach akcji #3mamykciukizaPL i jest jednym z elementów internetowego wydarzenia zorganizowanego w Małopolskiej Szkole Gościnności. Wydarzenie online odbywające się na żywo dla ponad tysiąca uczniów składało się z przygotowanej przez klasę 1A prezentacji na temat Święta Niepodległości i historii Polski, filmu #3mamykciukizaPL oraz wspólnego odśpiewania hymnu państwowego.

Za pomysł i realizację dziękujemy koordynatorowi akcji – mgr. Dariuszowi Martynowiczowi.

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook