Podsumowanie praktyk zawodowych – spotkanie z pracodawcami

W naszej szkole zostało zorganizowane spotkanie podsumowujące praktyki zawodowe, które uczniowie MSG odbywali w maju i wrześniu w partnerskich hotelach na terenie Krakowa, Skomielnej Czarnej oraz w Sopocie i Juracie. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas trzecich, którzy na praktykę udadzą się w kolejnym roku, przedstawiciele klas trzecich, którzy praktyki już zakończyli oraz przedstawiciele pracodawców, z którymi MSG współpracuje. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: regionalny kierownik ds. zarządzania talentami i kulturą organizacyjną w hotelach Orbis S.A. / Accorinvest – Pani Joanna Kłeczek- Kacza, współwłaścicielka oraz dyrektor zarządzająca krakowską siecią Osti-Hotele – Pani Joanna Ostrowska, dyrektor generalny hoteli w Hotel Unicus Palace z sieci Dobry Hotel – Pan Aleksandar Zivkovic, zastępca dyrektora hotelu w Hotel Unicus Palace z sieci Dobry Hotel – Pan Marcin Mazur

W pierwszej części spotkania uczniowie przedstawili przygotowane wcześniej prezentacje z obiektów hotelowych, w których odbywali praktyki, podkreślając czego się nauczyli i jakie doświadczenie zdobyli. W drugiej części pracodawcy mieli szansę zareklamować swoje obiekty, w celu zachęcenia młodzieży do wybrania tychże miejsc na praktyki zawodowe w kolejnym roku.

Pragniemy serdecznie podziękować przedstawicielom pracodawców za udział w spotkaniu w MSG i wsparcie z ich strony zwłaszcza w trudnym dla wszystkich okresie związanym z pandemią. Mamy nadzieję, że dzięki takim inicjatywom łatwiej będzie młodym ludziom podjąć decyzję o wyborze najodpowiedniejszego miejsca praktyk dla siebie.

Zespół kształcenia praktycznego J. Turek, M. Matulska

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook