Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego ENGLISH HIGH FLIER 2021/2022

Logo English High Flier

Dnia 09.12.2021 fani języka angielskiego w szkołach średnich mieli okazję wziąć udział w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego ENGLISH HIGH FLIER, który odbył się w macierzystych szkołach uczestników. Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste. Uczniowie z Małopolskiej Szkoły Gościnności biorą w nim udział od paru lat. W tym roku również zostało zgłoszonych 40 uczestników.

Udział w English High Flier pomaga zdobyć dodatkowe punkty w staraniach o przyznanie stypendiów oraz ułatwia osiąganie lepszych wyników w szkole dzięki utrwalaniu, poszerzaniu i porównaniu swojej wiedzy w skali ogólnopolskiej.

Konkurs w postaci testu wielokrotnego wyboru jest przeznaczony dla uczniów klas 1-4 szkół średnich. Materiał językowy ujęty w testach konkursowych uwzględnia podstawę programową.

Konkurs promuje i premiuje osiągnięcia uczniów i ich szkół poprzez wręczanie nagród i dyplomów wyróżnień oraz publikację rankingów konkursowych. W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło około pięć tysięcy uczniów z całej Polski w tym z Małopolski ponad sześciuset.

Wyniki Konkurs English High Flier 2021/2022
Uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie miejsca w tym konkursie.

W kategorii klas trzecich :
1. miejsce w szkole 4 w województwie Piotr Dobosz kl 3b opiekun mgr Marek Kossakowski
2. miejsce w szkole 13 w województwie Anna Kruszyna kl 3e opiekun mgr Anna Sternal
3. miejsce w szkole 21 w województwie Filip Lichoń kl 3d opiekun mgr Anna Sternal

W kategorii klas drugich :
1. miejsce w szkole 2. w województwie Martyna Skrzeczek kl. 2h opiekun mgr Monika Moniak
2. miejsce w szkole 5. w województwie Patrycja Nowak kl- 2t opiekun mgr Monika Moniak
3. miejsce w szkole 18 w województwie Martyna Kośmider kl 2e opiekun mgr Agata Sudyka

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook