Olimpijski strzał w 10! Awans do etapu centralnego Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o UE.

ręce machające flagami Unii Europejskiej

Z przyjemnością informujemy, że uczennica II Liceum Ogólnokształcącego awansowała do etapu centralnego Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o UE. To już 10 sukces olimpijski w Małopolskiej Szkole Gościnności w bieżącym roku szkolnym.

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o UE organizowana jest przez stowarzyszenie COPTIOSH  (Centrum Organizacji Przedmiotowo – Tematyczno – Interdyscyplinarnych Olimpiad Społeczno – Historycznych w Białymstoku). Etap okręgowy odbył się w Olkuszu. Agnieszka Irzyk z klasy 2D uzyskała tytuł laureata okręgowego (2 miejsce w naszym okręgu/województwie). Po wstępnych kwalifikacjach została zakwalifikowana do etapu centralnego. Szymon Leśniak z klasy 2D uzyskał tytuł finalisty etapu okręgowego. Olimpiady COPTIOSH odbywają się od roku szkolnego 2013/2014. Mobilizują młodzież do pogłębiania wiedzy o tematyce społeczno- prawnej i historycznej.

Opiekunem merytorycznym uczniów odpowiedzialnym za ich przygotowanie do olimpiady jest mgr Halina Mazur. Gratulujemy i trzymamy kciuki za sukces Agnieszki w finale!

Zdjęcie utworzone przez rawpixel.compl.freepik.com

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook