Mamy finalistę Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Dyplom imienny finalisty Olimpiady Wiedzy o żywieniu i żywności

Przemysław Baran finalistą XXIV Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Miło nam poinformować, że Przemysław Baran uczeń Technikum Turystyczno-Gastronomicznego został finalistą XXIV Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności.

Jak można się dowiedzieć ze strony internetowej Olimpiady  – „racjonalne żywienie jest jednym z istotnych czynników determinujących stan zdrowia społeczeństwa, jego pomyślność i aktywność zawodową. Mając to na uwadze organizacje międzynarodowe i władze poszczególnych krajów podejmują różne działania zmierzające do podniesienia poziomu wiedzy żywieniowej ludności, szczególnie młodego pokolenia. Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności, wychodząc naprzeciw tym dążeniom, stawia sobie za cel rozwijanie zainteresowań uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych problemem żywienia, upowszechnianie wzorców racjonalnego żywienia i promocję zdrowia oraz tworzenie dla zdolnej młodzieży możliwości ogólnopolskiej rywalizacji w tym obszarze wiedzy.”

Uczeń do olimpiady przygotowywał się się pod kierunkiem mgr Małgorzaty Bergel

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook