Nowy rok szkolny z nowym Dyrektorem

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczają kwiaty nowemu dyrektorowi szkoły1 września w Małopolskiej Szkole Gościnności rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2021/2022. Inauguracja roku szkolnego to wyjątkowe wydarzenie dla całej społeczności uczniowskiej, ale przede wszystkim dla uczniów rozpoczynających naukę. Nowy Dyrektor szkoły Andrzej Pawlikowski podczas spotkania w auli szkolnej powitał uczniów klas pierwszych i życzył im wytrwałości i sukcesów w nauce. Życzymy wszystkim uczniom, aby nadchodzące miesiące były nie tylko czasem wytężonej pracy, ale niosły ze sobą także wiele radości z realizacji pasji i zainteresowań.

Zdjęcia: Sławomir Maślanka, Jacek Ryszard Róg

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook