• Początek

Młodzi piłkarze Wisły Kraków w Małopolskiej Szkole Gościnności – piłka w grze

Grupa ośmiu mężczyzn w garniturach. Dyrektor szkoły trzyma w rękach rozłożoną koszulkę piłkarską.

W Małopolskiej Szkole Gościnności kształcą się młodzi piłkarze Wisły Kraków. Zajęcia w klasie sportowej liceum ogólnokształcącego realizowane są na podstawie porozumienia Samorządu Województwa Małopolskiego z przedstawicielami Klubu Sportowego Wisła Kraków. Klasa sportowa, ukierunkowana jest na wszechstronny rozwój utalentowanych uczniów.

O szczegółach współpracy podczas roboczego spotkania, rozmawiali Dyrektor Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków Krzysztof Kołaczyk, sympatyk klubu i radny Sejmiku Województwa Małopolskiego Stanisław Bisztyga, Dyrektor ZS MSG Andrzej Pawlikowski, Zastępca MCKZ Ryszard Jacek Róg. Spotkanie  przebiegało w miłej atmosferze.

Dyrektor Szkoły Andrzej Pawlikowski zapewnił o dołożeniu wszelkich starań aby zajęcia odbywały się w możliwie najlepszych warunkach organizacji kształcenia młodych piłkarzy Wisły Kraków. Na zakończenie spotkania Goście wręczyli nowemu Dyrektorowi MSG Andrzejowi Pawlikowskiemu koszulkę klubową, która z pewnością będzie symbolem i przypieczętowaniem dobrej współpracy Szkoły z Klubem, a jak zapewnił Dyrektor szkoły, zostanie wykorzystana podczas jego udziału w najbliższym meczu.