MSG na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Wiedniu

W dniach od 30 listopada do 1 grudnia, 58 uczniów MSG po raz kolejny, w ramach wycieczek organizowanych przez dyrekcję szkoły, uczestniczyło w zawodoznawczym wyjeździe zagranicznym, tym razem do Wiednia

Klasy technikum i liceum ogólnokształcącego ZS MSG w Myślenicach miło i pracowicie spędziły czas na zwiedzaniu i poznawaniu miejsc historycznych i kulturalnych stolicy Austrii, (Wzgórze Kahlenberg, Pałac i ogrody Schonbrunn, Ring – pierścień z zabytkami, Jarmark Bożonarodzeniowy). W tym czasie, w ramach zajęć zawodoznawczych, obserwowali pracę pilota, kierowców i przewodnika turystycznego. Główną atrakcją wyjazdu był Jarmark Bożonarodzeniowy. Wiedeń przed każdymi świętami Bożego Narodzenia przemienia się w krainę przepięknych światełek, drewnianych chatek, cudownej muzyki, lokalnych, świątecznych przysmaków. Wszędzie słychać gwar rozbawionych ludzi szalejących na bajkowych karuzelach lub przepięknych lodowiskach.

Opiekę sprawowali: Gabriela Kusiak, Wojciech Pałka, Janusz Łętocha, Maciej Łętocha, Karol Nowak

zdjęcia google