Mistrz Gościnności – Concierge

MISTRZ GOŚCINNOŚCI – CONCIERGE

VI Ogólnopolski Konkurs Turystyczno-Hotelarski „Mistrz Gościnnności – Concierge 2022” jest innowacyjnym przedsięwzięciem opracowanym przez zespół naszych nauczycieli. Konkurs kierowany jest do uczniów kształcących  się w zawodzie technik hotelarstwa oraz technik organizacji turystyki, a jego celem jest rozwijanie wśród młodzieży zainteresowań związanych z  hotelarstwem i turystyką, podnoszenie poziomu i  doskonalenie umiejętności zawodowych przyszłych hotelarzy oraz stworzenie możliwości właściwego współzawodnictwa między szkołami i uczniami. Podczas jednego z etapów konkursu uczestnicy wcielają się w rolę concierge i odpiwiadają na pytania Jury – gości hotelu. Dzieki takiej formule uczeń może zmierzyć się z obsługą gościa w realnych warunkach. 

1 miejsce zajęła Julia Kędzior z Technikum Turystyczno – Gastronomiczne w Małopolskiej Szkoły Gościnności w Myślenicach, opiekunowie: Justyna Piechnik, Karina Chlebda i Iwona Surowiec

2 miejsce otrzymał Dawid Miotk z Zespółu Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych w Gdyni, opiekun: Pani Katarzyna Thiel-Winkler

3 miejsce przyznano Julia Kolat z Technikum nr 2 w Zespole Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu, opiekun: Pani Aneta Mróz – Molitorys

Partnerami wydarzenia i fundatorami nagród byli:

Stowarzyszenie Złote Klucze
Hotel Galaxy
Hotelmania
Orbis
Hilton Garden inn Krakow AirPort
Hotel Afrodyta business &spa
Hotel Dobczyce
Horeca business Club
Progresownia
ITV Myślenice

Uczestnicy konkursu rywalizowali o atrakcyjne nagrody: statuetkę Mistrz Gościnności Concierge, bony do Empiku, vouchery na pobyty w hotelach wymienionych partnerów wydarzenia, gadżety MSG oraz hotelu Galaxy.

Opiekunowie otrzymali natomiast nagrodę w postaci szkolenia online dla rady pedagogicznej „Lekcje angażujące uczniów – poznaj Nearpod”

Wygranym Gratulujemy 

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook