Mikołajkowe wsparcie dla Dziennego Dom Pomocy Senior+ w Myślenicach.

„Najmniejszy akt dobroci, jest wart więcej niż najwspanialsze intencje”
Oscar Wilde

Tradycją Małopolskiej Szkoły Gościnności jest uwrażliwianie młodych ludzi na potrzeby innych. Dlatego zawsze w czasie przedświątecznym otaczamy naszą troską ludzi potrzebujących.  W tym roku wsparliśmy Dzienny Dom Pomocy Senior + w Myślenicach. Przeprowadziliśmy zbiórkę rzeczową dla pensjonariuszy w/w instytucji. W kartonach znalazły się artykuły żywnościowe, higieniczne, chemia gospodarcza oraz słodkości.

W dniu 15.12.2021 oddaliśmy na ręce Pani kierownik Dziennego Domu Pomocy Senior + Beaty Mirochny zebrane artykuły.
W imieniu Seniorów dziękujemy nauczycielom i młodzieży za zaangażowanie się w tą akcję charytatywną.

Tekst i zdjęcia: Renata Piekarz

Powrót na górę
Facebook