Mamy 10 laureatów Konkursu Wiedzy o UJ

baner konkursu wiedzy o UJ, w tle zdjęcie sali wykładowej UJ

W bieżącym roku szkolnym 10 uczniów Małopolskiej Szkoły Gościnności uzyskało tytuł laureata w XXV edycji Konkursu Wiedzy o UJ. W Konkursie corocznie mogą startować maturzyści. Zdobycie tytułu laureata wiąże się ze zdobyciem indeksu na UJ.

Z naszej szkoły ten zaszczytny tytuł uzyskali uczniowie Technikum: Łukasz Kowalczyk, Szymon Pajdzik, Klaudia Sroka, Anna Szarek, oraz uczniowie LO: Wiktoria Kiszka, Gabriela Łotocka, Karolina Matoga, Kinga Michalik, Natalia Rywotycka, Michalina Tomaszewska.

Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod kierunkiem nauczycieli: mgr Haliny Mazur, mgr Jana Mleczka.

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook