Laureat i finalistka w olimpiadach z WOS-u.

Dawid Kluska uczeń klasy 4A II LO MSG uzyskał tytuł: Laureata  na szczeblu centralnym w Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, organizowanej przez Uniwersytet Warszawski.

Nicola Smaciarz uczennica klasy 2C II LO MSG tytuł Finalisty na szczeblu centralnym w Olimpiadzie Prawa Człowieka w Świecie Współczesnym, organizowanym przez uniwersytet w Białymstoku.

Laureaci i Finaliści otrzymali liczne nagrody finansowe i rzeczowe. Najważniejszym jednakże uznaniem dla Laureatów Olimpiady (30 najlepszych uczestników) są indeksy niemal wszystkich Uniwersytetów w Polsce, które z zaświadczeniem o zdaniu matury z WOS-u na 100 % otwierające im drogę na wiele kierunków społeczno-humanistycznych i ekonomicznych w tym min. nauki polityczne, stosunki międzynarodowe, europeistyka, polityka społeczna, prawo.

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook