• Początek
  • Aktualności
  • Kolejny sukces naszego ucznia na olimpiadzie tematycznej z wiedzy o społeczeństwie

Kolejny sukces naszego ucznia na olimpiadzie tematycznej z wiedzy o społeczeństwie

11 marca 2023 uczeń naszej Szkoły Dawid Kluska z klasy 3 a uzyskał tytuł laureata drugiego miejsca w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym. Ten etap odbywał się w Olkuszu. Dawid będzie reprezentował nasze województwo w etapie centralnym w Białymstoku.

Olimpiada jest organizowana przez Stowarzyszenie COPTIOSH. Gratulujemy Dawidowi i życzymy powodzenia na kolejnym etapie. Uczeń przygotowuje się pod kierunkiem nauczyciela wiedzy o społeczeństwie mgr. Haliny Mazur

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook