Festiwal Zawodów Małopolska 2022

Festiwal Zawodów Małopolska 2022

Małopolska Szkoła Gościnności przedstawiła w dniach 26 -27 kwietnia 2022 r. swoją ofertę edukacyjną podczas targów edukacyjnych Festiwal Zawodów w Małopolsce, który w tym roku odbył się w Krakowie na terenie Tauron Areny.

Na stoisku MSG Ósmoklasiści mieli możliwość przyjrzenia się tajnikom gotowania oraz parzenia kawy. Uczniowie MSG zaprezentowali w sposób interaktywny zdobyte umiejętności zawodowe. Mateusz i Adrian pod kierunkiem nauczyciela przedmiotów zawodowych Pana Jakuba Frasia flambirowali wołowinę po tajsku, a Sandra i Olga pod kierunkiem naszej specjalistki Pani Renaty Lebiedzkiej przygotowały pokaz latte art. Prezentacje uczniów MSG były bardzo widowiskowe i przyciągały tłumy zainteresowanych. Nad całością czuwał Pan Dyrektor Andrzej Pawlikowski.

Festiwal był również okazją do nawiązania wielu ciekawych kontaktów zawodowych i nie tylko. Stoisko MSG odwiedziło wielu znamienitych gości m.in.: przedstawiciel Zarządu Województwa Małopolskiego – Marta Malec-Lech, Radni Województwa Małopolskiego – Rafał Kosowski oraz Stanisław Bisztyga, Dyrektor Departamentu Edukacji – Dariusz Styrna, Zastępca Dyrektora Departamentu Edukacji – Agata Suszczyńska oraz goście znani z ekranów telewizyjnych: Katarzyna Cichopek, Tomasz Wolny, Mikołaj Rey oraz Tomasz Barański.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Festiwalu.

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook