• Początek
  • Aktualności
  • Eryk Górka finalistą etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Eryk Górka finalistą etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

1 kwietnia Eryk Górka z klasy 2A został finalistą etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, który odbył się w Warszawie. To jedna z najbardziej prestiżowych olimpiad w kraju. Eryk wpisał się do wielkiej Rodziny Olimpijczyków. Oprócz zaszczytnego tytułu otrzymał prawo do indeksu na wybranej uczelni oraz zwolnienie z egzaminu maturalnego z wiedzy o społeczeństwie. Jesteśmy dumni z Eryka. Gratulujemy!!! Nauczycielem prowadzącym ucznia jest nauczyciel wiedzy o społeczeństwie Halina Mazur.

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook