Charytatywny Koncert Kolędowy

26.01.2023 w auli szkolnej utalentowana wokalnie i muzycznie młodzież zaprosiła społeczność MSG na Charytatywny Koncert Kolędowy. Uczestnicy wyśpiewali tradycyjne kolędy i pastorałki jak i te bardziej współczesne pieśni, do słów i muzyki znanych ludzi ze świata sztuki. Słychać było teksty poetów Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Franciszka Karpińskiego, Krzysztofa Muchy oraz kompozycje muzyczne Zbigniewa Preisnera. Celem tego wydarzenia była pomoc w zbiórce finansów dla Mateusza Chrobaka – naszego ucznia – na operację ratującą życie, która ma się odbyć w USA. Bardzo wszystkim dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie.

Koncert przygotowała: Rada Uczniowska z opiekunem Panią Renatą Piekarz.

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook