Akademia z okazji Bożego Narodzenia. Wigilie Klasowe

Czwartek 22.12.2022 to dzień, kiedy po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią, w mury Zespołu Szkół Małopolskiej Szkoły Gościnności wróciła Akademia Bożego Narodzenia i Wigilie Klasowe.

Akademie rozpoczął przemarsz grupy kolędników, którzy swoimi tradycyjnymi polskimi kolędami i pastorałkami, zabrali zebranych na akademii, w czasy narodzin Pana Jezusa. Cudowna atmosfera Bożego Narodzenia oprawiona scenerią z ogniskiem, szopką, choinką i kolędami udzieliła się wszystkim uczestnikom akademii, którzy dołączyli się do kolędowania. Na zakończenie akademii, życzenia całej społeczności szkolnej, złożył Pan dyrektor Andrzej Pawlikowski. A następnie przedstawiciele Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego.

Wspólne kolędowanie, śpiewanie kolęd i pastorałek z auli szkolnej uczniowie przenieśli następnie do swoich klas wigilijnych i na korytarze szkolne, gdzie w atmosferze Bożego Narodzenia składali sobie, nauczycielom i pracownikom administracji, świąteczne życzenia.

Akademię, scenerię oraz cudowna atmosferę Świąt Bożego Narodzenia w Zespole Szkół Małopolska Szkoła Gościnności przygotowała młodzież, nauczyciele i pracownicy.

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook