52 Ojcowska Złota Jesień

Po dwuletniej przerwie, związanej z pandemią, konkurs Ojcowska Złota Jesień  powraca. Konkurs ma formę rajdu terenowego. Tegoroczny punkt startowy to plac przy kościele w Sąspowie. To tam na uczestników czekało pierwsze wyzwanie – pytania dotyczące ogólnej wiedzy na temat Ojcowskiego PN. Kolejne etapy to pytania dotyczące fauny, flory oraz obiektów znajdujących się na terenie parku.

W rywalizacji brały udział zespoły ze szkół krakowskich, z Olkusza oraz Myślenic. Z wielką satysfakcją informujemy, że w rywalizacji szkół to nasza szkoła zdobyła I miejsce. Rewelacyjnie zaprezentowały się również nasze zespoły. Zespół z klasy 3b w składzie: Ania Ćwierz, Filip Burzyński, Monika Gorączko, Angelika Śmietana zdobył I miejsce, zaś zespół z klasy 2b w składzie: Krzysztof Kasprzycki, Rafał Synowiec, Adam Gawlikowski, Wiktoria Żądło zdobył III miejsce.

Wszyscy uczestnicy reprezentowali bardzo wysoki poziom, a bogatsi w wiedzę i doświadczenie w przyszłym roku również zadeklarowali chęć uczestnictwa.

Gratulujemy 😊

Opiekunowie: S. Maślanka, J. Kaleta