Zostań wolontariuszem III Igrzysk Europejskich!

Od 21 czerwca do 2 lipca 2023 roku odbędą się III Igrzyska Europejskie Kraków – Małopolska.

Niemal 8000 wolontariuszy będzie wspierać organizatorów w działaniach, tak aby najważniejsza europejska impreza sportowa 2023 roku była niezwykłym i niezapomnianym wydarzeniem. Wolontariusze pomogą nam w wielu obszarach zarówno podczas trwania, jak i przy przygotowaniach do tej wielkiej imprezy.

Od naszych wolontariuszy oczekujemy proaktywnej postawy zaangażowania i dyspozycyjności. Szukamy osób pozytywnie nastawionych i pełnych energii, to w Twoich rękach będzie tworzenie wyjątkowej atmosfery igrzysk.

Na igrzyska przyjadą uczestnicy i kibice z całej Europy, dlatego zależy nam na komunikatywnych i znających języki obce wolontariuszach. Zapraszamy osoby od 16. roku życia. Wolontariat będzie niezwykłą okazją do międzynarodowej i międzypokoleniowej integracji oraz możliwością zdobycia unikalnego doświadczenia przy współtworzeniu największego wydarzenia sportowego, jakie dotychczas gościł nasz kraj.

Więcej informacji zostanie przedstawione na spotkaniu organizacyjnym, w środę 25 stycznia 2023 r, o godzinie 1220

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook