Zakończenie roku szkolnego klas III LO i IV Technikum w MSzG

28 kwietnia pożegnaliśmy najstarsze roczniki naszej szkoły, klasy trzecie liceum i czwarte technikum. Była to również okazja do uczczenia rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Z tej okazji uczniowie naszej placówki przygotowali część artystyczną, upamiętniającą narodowe święto. Przypomnieliśmy sobie wydarzenia historyczne, wysłuchaliśmy również wykonawców tekstów muzycznych. 

W części poświęconej tegorocznym maturzystom, Dyrektor szkoły, Andrzej Pawlikowski wręczył nagrody wybitnym uczniom. Tradycją szkoły jest, iż to właśnie w tym dniu Dyrektor, po obradach Kapituły, ogłasza zwycięzców nagrody Absolwent Roku. Tak się stało i tym razem.

Nagroda dla Absolwenta Roku jest najwyższym wyróżnieniem, jakie może otrzymać uczeń, kończący Małopolską Szkołę Gościnności, to nie tylko nagroda za wyniki na polu naukowym, ale również wyróżnienie za rozwijanie własnych pasji, działanie na rzecz innych. Działanie to ma promować zatem wiedzę, aktywną postawę i zachęcać do samodoskonalenia.

W trakcie uroczystości poznaliśmy nominowanych do nagrody i zwycięzców (Absolwent Liceum i Absolwent Technikum). Abiturienci dziękowali kadrze pedagogicznej a młodsi koledzy żegnali się z nimi drobnymi upominkami i słowami „połamania piór”….

Wszyscy trzymamy kciuki za was!!!

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook