Wróżba prawdę Ci powie…

Andrzejki w internacieWYJĄTKOWE ANDRZEJKI

Reżim sanitarny i mała liczba pozostających w internacie nie stanowiły powodów ku temu, aby zrezygnować z tradycyjnych Andrzejek. Trzeba jednak przyznać, że miały one wyjątkowy charakter. Roli andrzejkowych wróżek podjęły się wychowawczynie, a korzystającymi z ich kunsztu wróżebnego byli sami obecni w internacie chłopcy. Z uwagi na ich profil sportowy wprowadzono wróżby odnoszące się do kariery piłkarskiej, np. angażu w klubach piłkarskich. Przy tym nie zabrakło wróżb bardziej tradycyjnych i odnoszących się do spraw sercowych, czy po prostu – szczęścia w szkole i w życiu. Szanowne wróżki postarały się o nastrojową scenerię. Były karty, czarny kot, czarodziejska kula… Nawet jeśli rzeczywistość nie okaże się tak kolorowa jak wróżby, to warto było odstresować się przy czarodziejskiej kuli, albo pożartować z wróżby, jaką otrzymał kolega.

Organizator: B. Żurek
Fotografie: P. Białas
Tekst: M. Matoga

 

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook