Wracają eleganckie poniedziałki

młodzież w stroju szkolnym - granatowej marynarce i białej koszuli

Małopolska Szkoła Gościnności jest jedną z tych szkół, które swą niezwykłość podkreślają również strojem. Zgodnie ze statutem szkoły oprócz wyjątkowych dni oraz uroczystości szkolnych, uczniowie zobowiązani są nosić strój galowy/zawodowy także w jeden zwykły dzień tygodnia. Począwszy od 14 września, w tym roku szkolnym, jak w latach poprzednich, będzie to poniedziałek.

Uczniowie klas pierwszych, którzy nie posiadają jeszcze stroju galowego/zawodowego zobowiązani są do przyjścia w tym dniu w odpowiednim stroju  – tj. elegancka biała bluzka (koszula) i elegancki czarny/granatowy dół (spódnica do kolan/spodnie z kantką), eleganckie obuwie.

Poniżej przypominamy o zasadach szkolnego stroju galowego:

STRÓJ GALOWY – REGULAMIN

STÓJ GALOWY – PREZENTACJA

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook