Wizyta delegacji z Francji w MSG

W poniedziałek 6 lutego naszą szkołę odwiedziła delegacja z Francji. Byli to przedstawiciele grona pedagogicznego szkoły MFR z Limoges z Panem dyrektorem Wali Naurestanii na czele. Gości powitał dyrektor ZS MSG Pan Andrzej Pawlikowski.

Celem wizyty było nawiązanie współpracy polegającej min. na wymianie doświadczeń, obserwacji zajęć lekcyjnych i warsztatowych a także spotkań młodzieży. Goście z Francji w ciągu pobytu nie tylko ustalali szczegóły współpracy, ale także mieli okazję poznać naszą szkołę. Zwiedzili budynki szkolne: internat, klasy, pracownie przedmiotowe, zaplecze sportowe.

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook