• Początek
  • Aktualności
  • Sukces na miarę uczniów Technikum Turystyczno–Gastronomicznego Małopolskiej Szkoły Gościnności

Sukces na miarę uczniów Technikum Turystyczno–Gastronomicznego Małopolskiej Szkoły Gościnności

Miłym akcentem rozpoczął się nowy rok kalendarzowy. Po raz kolejny w Małopolskiej Szkole Gościnności w Myślenicach został przeprowadzony etap okręgowy olimpiady. Pan Andrzej Pawlikowski – Dyrektor MSG zainaugurował wydarzenie. Olimpiada została przeprowadzona zgodnie z regulaminem organizatora.

W Olimpiadzie wzięło udział kilkaset uczniów z całej Polski. Reprezentantkami szkoły były uczennice klasy czwartej Technikum w zawodzie technik hotelarstwa: Sylwia Gicala i Wiktoria Klimas z klasy 4H.

 

Uczennice zajęły I i II miejsca i zakwalifikowały się do etapu centralnego, który odbędzie się w terminie 12.04 – 14.04.2023 r.

Serdecznie gratulujemy, trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Uczennice przygotowują się do olimpiady pod kierunkiem nauczycieli przedmiotów zawodowych.

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook