Pożegnanie Absolwentów 2020

sylwetka dziewczyny na tle zachodzącego słońca w górach

Drodzy maturzyści! Wydawać by się mogło, że najważniejszy egzamin wciąż przed Wami, że wiedza i umiejętności, które zdobyliście poświadczą o Waszej wartości. Ale to nieprawda. Najistotniejszy egzamin zdajecie właśnie teraz. On trwa, a od jego wyniku zależy przyszłość nie tylko Wasza, ale całej naszej społeczności.

Czas izolacji, niepewności, poruszania się po nowych wirtualnych lądach jest czasem wspólnej dojrzałości i odpowiedzialności. W tym ważnym dniu chcemy Wam pogratulować wspaniałej postawy i zaangażowania. Chcemy podziękować za podejmowane wyzwania i dzielenie się Waszą aktywnością. Chcemy, abyście pamiętali, że wartość Małopolskiej Szkoły Gościnności opiera się na Waszym wkładzie. Jesteście wyjątkowi! Będzie nam Was brakowało!

Tegoroczne pożegnanie jest inne niż wszystkie. Inne są też troski i oczekiwania. Nie żegnamy się zupełnie, ponieważ w niedalekiej przyszłości spotkamy się ponownie. Silniejsi, spokojniejsi i mądrzejsi. Pamiętajcie, jesteśmy z Wami i czekamy na lepsze czasy, by pomóc Wam zdać egzamin. Jeden z wielu.

Dyrekcja i nauczyciele ZS MSG

Tekst: AA
Grafika: www.canva.com

 

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook