Program Microsoft Innovative Educator Expert wśród nas!

Logo Microsoft Innovative Educator Expert i twarz mężczyzny na granatowym tle

Z radością donosimy, że nasz nauczyciel języka polskiego został wyróżniony przez firmę Microsoft prestiżowym tytułem Microsoft Innovative Educator Experta na rok szkolny 2020/21 jako jeden z najbardziej innowacyjnych nauczycieli w całym kraju.

Program Microsoft Innovative Educator Expert to ekskluzywny program, którego ideą jest rozpoznanie w poszczególnych szkołach na całym świecie nauczycieli-wizjonerów, którzy, korzystając na co dzień z technologii, wskazują jednocześnie nowe drogi ich wykorzystania w edukacji uczniów oraz pracy nauczycieli.

Nauczyciele z tytułem eksperta MIE są na co dzień blisko nowoczesnych technologii w swojej pracy, a także są liderami innowacyjności i kreatywności w edukacji.

Gratulujemy!

Tekst i grafika: D. Martynowicz