Piękno to równowaga między ciałem a umysłem.

Absolwentka Małopolskiej Szkoły Gościnności - Justyna Rynduch - udowodniła, że piękno ma jej twarz i została Wicemistrzynią Świata w Kulturystyce i Fitness Juniorów!

Mistrzostwa Świata w Kulturystyce i Fitness Juniorów odbyły się 24.10 w Rumunii.sylwetka kobiety kulturystki z pucharem w ręce

Fitness gimnastyczny składa się z dwóch części, najpierw każda zawodniczka indywidualnie prezentuje do muzyki układ dowolny trwający 90s, druga część to pozowanie i ocena sylwetki.

„Moja przygoda z tym sportem zaczęła się zaledwie miesiąc temu. Pomimo tak krótkiego okresu udało mi się w tym czasie zdobyć 3 pierwsze miejsca na zawodach krajowych oraz drugie miejsce na arenie Światowej” – mówi Justyna Rynduch.

sylwetka kobiety kulturystki z pucharem w ręce 

Czas przygotowań do Mistrzostw był dla niej bardzo intensywny, ponieważ poza przygotowaniami do zawodów z Fitnessu, musiała znaleźć także siłę na sport, który uprawia od kilku lat a mianowicie Aerobik Sportowy.

„Oczywiście swojej sylwetki i elementów prezentowanych w układzie nie wypracowałam w miesiąc, bo to w jakiej jestem aktualnie formie to efekt bardzo długotrwałej pracy i wielu wyrzeczeń, jednak nigdy nawet nie śniłam, że mogę reprezentować nasz Kraj na Mistrzostwach Świata w tej dyscyplinie” – dodaje wicemistrzyni.

Pasję do kulturystyki i fitnessu Justyna Rynduch zaszczepia swoim podopiecznym na co dzień w swojej działalności trenerskiej. Praca nad własną formą i doświadczenia, które przez to nabywa niewątpliwie przekładają się na jakość i efektywność jej treningów z podopiecznymi. Być może wychowa nowe pokolenie mistrzów?

Serdecznie gratulujemy tak wielkiego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów!

Tekst i zdjęcia dzięki uprzejmości Justyny Rynduch

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook