Nauczyciel Roku 2021

na zdjęciu mężczyzna w bordowym garniturze, białej koszuli i muszce trzyma statuetkę Nauczyciela Roku 2021Z radością informujemy, że Pan Dariusz Martynowicz, nauczyciel języka polskiego pracujący w naszej szkole, otrzymał tytuł Nauczyciela Roku 2021. Kandydatów do konkursu zgłaszają uczniowie, rodzice, dyrektorzy, samorządy, organizacje społeczne oraz nauczyciele. Wyboru dokonuje jury, złożone z przedstawicieli MEN, Głosu Nauczycielskiego oraz ekspertów oświaty. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w dalszej pracy pedagogicznej.

Zdjęcia: Rajmund Nafalski/Głos Nauczycielski

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook