• Początek
  • News
  • Motywujące spotkanie z Sebastianem Kasprzykiem – zwycięzcą 3. edycji Ninja Warrior.

Motywujące spotkanie z Sebastianem Kasprzykiem – zwycięzcą 3. edycji Ninja Warrior.

Zarówno pogoda, jak i nastroje dopisały wszystkim uczestnikom spotkania z Sebastianem Kasprzykiem, mistrzem programu Ninja Warrior. W pełnym słońcu oraz z pełnym zaangażowaniem opowiadał o swoich doświadczeniach sportowych. Przedstawił swoją ścieżkę kariery, opowiedział o kulisach uczestnictwa w programie telewizyjnym, ale przede wszystkim promował wysiłek fizyczny i zdrowy tryb życia. Nie zabrakło również emocji i rywalizacji sportowej. Sebastian Kasprzyk zachęcił uczniów do udziału w wyzwaniu – zmierzeniu się ze swoimi słabościami na autorsko przygotowanym torze przeszkód. Śmiałkowie tor ukończyli, ale żaden nie odważył się nazwać go łatwym. Trudno sobie wyobrazić jak niezwykłego hartu ducha, kondycji i szcęścia potrzeba, by wygrać program Ninja Warrior. Cieszymy się, że mogliśmy gościć niezwykłego sportowca i życzymy mu kolejnych wygranych!

Spotkanie z Sebastianem Kasprzykiem było tez okazją, by wręczyć wyróżnienia uczestnikom MSG Run&Bike Challenge. Były dyplomy i medale oraz uścisk dłoni prawdziwego mistrza 🙂

Dziękujemy organizatorom spotkania – mgr Szymonowi Przęczkowi oraz mgr Arturowi Madejowi.

Mężczyna na tle baneru szkolnego

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook