Konkurs Wiedzy Krajoznawczej o Słowacji

Uczeń klasy 2B Jan Biel zdobył drugie miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Krajoznawczej o Republice Słowackiej zorganizowanym przez  Instytut Zarządzania i Spraw Społecznych Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.
Zajęcie drugiego miejsca gwarantuje indeks na studiach na dowolnie wybranym kierunku studiów  prowadzonych w Instytucie Biologii i Nauk o Ziemi oraz Instytucie Zarządzania i Spraw Społecznych Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej (Geografia, Ekoturystyka, Turystyka i Rekreacja).
Pozostałe wyniki:
Aleksandra Kuźniar  2A  4 miejsce
Julia Leśniak 3T  7 miejsce
Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook