Kolejna wizyta gości z Francji

W piątek 8 marca, w Małopolskiej Szkole Gościnności gościliśmy delegację szkoły MFR z Limoges we Francji.

Dyrektorzy Szkół: Pan Wali Naurestanii i Pan Andrzej Pawlikowski ustalali warunki przyjęcia uczniów z Francji na kilkudniowy staż, Podczas którego uczniowie będą zapoznawać się z charakterystyką pracy w hotelu na wszystkich stanowiskach pracy.

Goście z Francji, docenili profil kształcenia w Technikum Turystyczno-Gastronomicznym, doskonałą bazę dydaktyczną, która idealnie spełnia wymogi praktyk. Dlatego początkiem kwietnia będziemy gościli na praktykach pierwszych przedstawicieli szkoły z Francji.

Nauczyciele i uczniowie z Limoges w ciągu pobytu nie tylko ustalali szczegóły współpracy, ale także mieli okazję kolejny raz zobaczyć naszą szkołę. Zwiedzili budynki szkolne: internat, klasy, pracownie przedmiotowe, bazę sportową.

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook