Głos Młodych w Kościele

Na mocy udzielonej przez Arcybiskupa Metropolitę Krakowskiego, z rąk bp Roberta Chrząszcza, jedna z naszych uczennic, Beata Mirochna, została powołana na dwuletnią kadencję do Rady Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej jako przedstawicielka dekanatu Myślenickiego. Opiekę nad Radą sprawuje bp Robert Chrząszcz, który w niedzielę uroczyście wręczył nowym radnym dekrety. Rada jest nie tylko głosem doradczym dla Księdza Arcybiskupa i duszpasterzy, ale zajmuje się także przygotowaniem wydarzeń i inicjatyw, które jednoczą młodzież całej archidiecezji, takich jak Opłatek czy Forum Młodych (diecezjalny ŚDM).

Beacie życzymy wszelkich sukcesów podczas sprawowania nowej funkcji!

 

Tekst i zdjęcia: Beata Mirochna

dziewczyna na ołtarzu przyjmuje wyróżniene od biskupa
Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook