Gala VII edycji konkursu Mam Zawód Mam Fantazję

UROCZYSTE WRĘCZENIE NAGRÓD PODCZAS  GALI KONKURSU MAM ZAWÓD. MAM FANTAZJĘ 2021/2022

W środę 15 czerwca 2022 w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie odbyło się uroczyste podsumowanie VII edycji konkursu MAM ZAWÓD. MAM FANTAZJĘ.

Uczniowie naszej szkoły:
Julia Kaszuba i Adrian Mizera otrzymali nagrody za zaszczytne trzecie miejsce w konkurencji : „Wariacje z gęsiny zatorskiej w zimowej odsłonie”.

W tym roku zmagania konkursowe odbywały się w 7 różnych konkurencjach, w których udział wzięli uczniowie ze szkół branżowych i techników z całej Małopolski. Zwycięzców konkursu wyłaniano dwuetapowo; dwuosobowe zespoły na podstawie testu on line kwalifikowały się do rozgrywek praktycznych, które odbywały się w rożnych szkołach w Małopolsce.  Na temat gastronomicznej konkurencji:  WARIACJE Z GĘSINY ZATORSKIEJ W ZIMOWEJ ODSŁONIE, która odbyła się w ZS Małopolskiej Szkole Gościnności można dowiedzieć się więcej pod linkiem:

Celem konkursu jest: wsparcie rozwoju kształcenia zawodowego w Małopolsce; umożliwienie uczniom szkół branżowych i techników konfrontacji umiejętności i wiedzy nabywanej w trakcie procesu kształcenia z potrzebami rynku pracy poprzez poddanie się ocenie merytorycznej potencjalnych pracodawców; wspieranie rozwoju współpracy szkół branżowych i techników z przedsiębiorcami; budowanie pozytywnego wizerunku kształcenia zawodowego wśród mieszkańców Małopolski; wspieranie Centrów Kompetencji Zawodowych w poszczególnych branżach, poprzez działania informacyjne skierowane do mieszkańców Małopolski oraz wspieranie rozwoju partnerstw branżowych.