Dni otwarte MSG 2023

Za nami pierwszy z czterech dni otwartych. Małopolską Szkołę Gościnności odwiedziło prawie 1000 uczniów klas ósmych szkół podstawowych z całego powiatu myslenickiego.
Kandydaci do naszej szkoły mogli zapoznać się  z ofertą edukacyjną MSG, zobaczyć m.in. pracownie dydaktyczne, gastronomiczne, infrastrukturę sportową, internat, stołówkę. Zaobserwować codzienne życie uczniów MSG.
Kolejni uczniowie z nauczycielami odwiedzą naszą szkołę 3 kwietnia w poniedziałek. Planujemy również Otwarte Soboty w dniach 15 i 22 kwietnia na które zapraszamy w mury naszej szkoły uczniów z rodzicami.
Do zobaczenia.

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook