Absolwent Roku 2020

Zdjęcie absolwentów roku 2020 z dyrekcją szkoły

W tym roku, w odmiennej dla nas rzeczywistości po raz siódmy wręczono nagrodę dla Absolwenta Roku. Jest to najwyższe wyróżnienie, jakie może otrzymać uczeń kończący Małopolską Szkołę Gościnności. Plebiscyt organizowany jest w celu wyłonienia najlepszego absolwenta liceum i technikum. Spośród 8 nominowanych do tytułu Absolwent Roku 2020 kapituła konkursu wyłoniła dwóch zwycięzców. Czas izolacji spowodowany pandemią koronawirusa uniemożliwił nam wręczenie nagród podczas uroczystej gali, Absolwenci Roku 2020 podczas kameralnego spotkania odebrali nagrody z rąk dyrektora szkoły Jerzego Niedenthala.

Absolwentem Roku 2020 II Liceum Ogólnokształcącego został Filip Płoskonka z klasy 3B.

Absolwentem Roku 2020 Technikum Turystyczno-Gastronomicznego została Joanna Zięba z klasy 4T.

NOMINOWANI
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Filip Płoskonka 3B

Magdalena Obajtek 3B

TECHNIKUM TURYSTYCZNO-GASTRONOMICZNE

Kinga Wojtyca 4G

Mariola Stojeba 4H

Klaudia Woźniczka 4K

Patrycja Jabłońska 4T

Joanna Zięba 4T

Łukasz Depta 4T

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook