Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Hotelarsko – Geograficznej. Pasmo sukcesów młodzieży Technikum – ciąg dalszy...

Młodzież Małopolskiej Szkoły Gościnności z sukcesem zaprezentowała swoją wiedzę i umiejętności w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Hotelarsko – Geograficznej w dniu 16 marca 2018r.

Organizatorem Konkursu jest Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej. Inicjatywa konkursu to  znakomite przedsięwzięcie motywujące młodzież do samodzielności i decyzyjności. Mobilizuje uczniów do mądrych i świadomych wyborów swojej drogi zawodowej, co w konsekwencji pozwala im skuteczne podążać za wymaganiami pracodawców.

W kolejnych etapach eliminacji udział wzięło ponad 700 uczestników z 37 szkół z całej Polski. W  pasjonujących finałowych zmaganiach 110 finalistów. Katarzyna Grymek uczennica klasy III T wywalczyła IV miejsce zdobywając wyróżnienie.

Udział w wielkim finale wzięli także uczniowie: Sylwia Stożek z kl. III H oraz Stanisław Gorzelany z kl. III T

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy uczniom i nauczycielom zaangażowanym
w przedsięwzięcie.

Tekst i zdjęcia: mgr K. Chlebda

Dodała: AA
4/04/2018

zsp.edu.pl