Profesjonalista i mistrz w branży turystycznej? - Tak, to my!

Z wielką przyjemnością informujemy, żez dużym sukcesem uczniowie Technikum Turystyczno - Gastronomicznego MSG zaprezentowali swoją kreatywność, wiedzę, umiejętności językowe oraz predyspozycje zawodowe w konkursie hotelarsko – gastronomiczno – turystycznym w Regionalnej Szkole Turystycznej w Polanicy Zdroju.

 

Uczniowie reprezentowali naszą szkołę w następujących kategoriach: gastronomiczna, obsługi turystycznej, hotelarska.

Katarzyna Wielgus i Gabriela Suder ucz. kl. IV T /technik obsługi turystycznej/ zdobyły I i II miejsce w swojej kategorii. Natomiast uczniowie Emil Kasprzycki i Michał Kurek  z kl. III G /technik żywienia i usług gastronomicznych/ wywalczyli II miejsce w konkurencji gastronomia.

W branży hotelarskiej udział wzięli Wioletta Płatek i Mikołaj Barlik ucz. kl. III H /technik hotelarstwa/.

Serdecznie gratulujemy, życząc dalszych sukcesów!

Tekst i zdjęcia: K. Chlebda

Dodała; AA
29/11/2017

zsp.edu.pl