Bo w życiu trzeba mieć fantazję! - Konkurs Mam zawód, mam fantazję!

Wygrana w konkursie Mam Zawód Mam Fantazję to kolejny sukces uczniów naszej szkoły. Tym razem zwycięzcami zostali Stanisław Gorzelany i Anna Franczyk z klasy 3T. Ich głównym zadaniem było stworzenie trasy rowerowej " Rowerem wzdłuż Wisły" oraz przedstawienie przygotowanej prezentacji.  Gratulujemy młodzieży sukcesu!!!

Celem Konkursu jest:

1. wsparcie rozwoju kształcenia zawodowego w Małopolsce
2. sprawdzenie wiedzy i umiejętności uczniów w poszczególnych zawodach
3. umożliwienie uczniom szkół zawodowych konfrontacji umiejętności  i wiedzy nabywanej w trakcie procesu kształcenia
    z potrzebami rynku pracy poprzez poddanie się ocenie merytorycznej potencjalnych pracodawców
4. wspieranie rozwoju współpracy szkół zawodowych z przedsiębiorcami
5. budowanie pozytywnego wizerunku kształcenia zawodowego wśród mieszkańców Małopolski
6. promocja kształcenia zawodowego wśród mieszkańców Małopolski
7. wspieranie Centrów Kompetencji Zawodowych w poszczególnych branżach poprzez działania informacyjne skierowane do mieszkańców Małopolski
8. wspieranie rozwoju partnerstw branżowych

Tekst i zdjęcie: Justyna Piechnik

Laureatem Konkursu został również Paweł Nowak z klasy 4G, który w konkursie Mam zawód. Mam Fantazję zdobył pierwsze miejsce w konkurencji : Torciki deserowe z marcepanem.

Dodała: AA
17/10/2017