Profesjonalista i mistrz w branży turystycznej? - Tak, to my!

Z wielką przyjemnością informujemy, żez dużym sukcesem uczniowie Technikum Turystyczno - Gastronomicznego MSG zaprezentowali swoją kreatywność, wiedzę, umiejętności językowe oraz predyspozycje zawodowe w konkursie hotelarsko – gastronomiczno – turystycznym w Regionalnej Szkole Turystycznej w Polanicy Zdroju.

I miejsce w Regionalnym Konkursie Cukierniczym

Paweł Nowak z klasy 4G zajął I miejsce w Regionalnym Konkursie Cukierniczym NIEZAPOMNIANY SMAK KASZTANKÓW.
Konkurs  pod patronatem Wawel SA odbył się 29 listopada w ZS w Dobczycach.

Quiz Wiedzy Kulinarnej

Dnia 25.10.2017r uczniowie naszej szkoły z klasy 4G w składzie : Maria Morus, Natalia Pindel, Paweł Nowak pod opieką mgr Małgorzaty Bergel wzięli udział w konkursie Quiz Wiedzy Kulinarnej z cyklu " Mam zawód, mam fantazję" organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Bo w życiu trzeba mieć fantazję! - Konkurs Mam zawód, mam fantazję!

Wygrana w konkursie Mam Zawód Mam Fantazję to kolejny sukces uczniów naszej szkoły. Tym razem zwycięzcami zostali Stanisław Gorzelany i Anna Franczyk z klasy 3T. Ich głównym zadaniem było stworzenie trasy rowerowej " Rowerem wzdłuż Wisły" oraz przedstawienie przygotowanej prezentacji.  Gratulujemy młodzieży sukcesu!!!