Per aspera ad astra! - Przez trudy do gwiazd!

 

Patrycja Jabłońska i Klaudia Woźniczka laureatkami olimpiad zawodowych!

Zwycięstwo w Powiatowym Konkursie Cukierniczym

Kinga Wojtyca z klasy 3 G zajęła pierwsze miejsce w Powiatowym Konkursie Cukierniczym „Bake  off Das große Backen - Międzynarodowe smaki u Tischnera", który odbył się 15 marca w Zespole Szkół w Dobczycach.

Twórcze mecyje

 

Pierwsze  miejsce w kategorii cukiernik i wyróżnienie w kategorii najlepszy barman w Wielkim Finale XX Jubileuszowego Małopolskiego Konkursu Szkół Gastronomicznych „Dziedzictwo kulinarne" w Krakowie – EUROPEJSKIEJ STOLICY KULTURY GASTRONOMICZNEJ

Jesteśmy w finale Olimpiady Wiedzy o Turystyce

Patrycja Jabłońska z klasy III T awansowała do kolejnego etapu Olimpiady Wiedzy o Turystyce. Etap centralny odbędzie się pod hasłem "Turystyka w przyrodzie" w dniach 3-6.04.2019 roku na Uniwersytecie Łódzkim. 
Uczennicy gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

Mamy finalistów olimpiad zawodowych!

     

Miło nam poinformować, że uczniowie Małopolskiej Szkoły Gościnności znaleźli się w gronie finalistów XI Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej oraz XXIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności.

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Hotelarsko – Geograficznej. Pasmo sukcesów młodzieży Technikum – ciąg dalszy...

Młodzież Małopolskiej Szkoły Gościnności z sukcesem zaprezentowała swoją wiedzę i umiejętności w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Hotelarsko – Geograficznej w dniu 16 marca 2018r.

Świąteczny deser bożonarodzeniowy - szkolny konkurs gastronomiczny


6 grudnia 2017 roku był w Małopolskiej Szkole Gościnności był dniem szczególnym.  Atmosferze mikołajkowej zabawy towarzyszyła  świąteczna woń goździków ,  cynamonu, skórek pomarańczy i cytryn, aromat imbiru, kardamonu, pieprzu,  gałki muszkatołowej i suszonych śliwek.  W  pracowniach gastronomicznych odbywała się przedświąteczna bieganina  z wyraźną nutą rywalizacji. Do SZKOLNEGO KONKURSU NA DESER BOŻONARODZENIOWY zgłosiło się 12 uczestników. Ich zadaniem było przygotowanie i podanie deseru, który smakuje, wygląda i pachnie świętami.  

Mamy dwie finalistki XX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywności


16 marca w Poznaniu uczennice Maria Morus i Natalia Pindel z klasy 4G zdobyły tytuły FINALISTEK  XX OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY WIEDZY O ŻYWNOŚCI.

Wyróżnieni w konkursie Wartościowa wycieczka szkolna

W piątek 1 grudnia 2017 r. delegacja naszej szkoły pod opieką p. Michała Malarza udała się do Warszawy na uroczystą galę nominowanych do najwyższych nagród w Konkursie "Wartościowa wycieczka szkolna".

Profesjonalista i mistrz w branży turystycznej? - Tak, to my!

Z wielką przyjemnością informujemy, żez dużym sukcesem uczniowie Technikum Turystyczno - Gastronomicznego MSG zaprezentowali swoją kreatywność, wiedzę, umiejętności językowe oraz predyspozycje zawodowe w konkursie hotelarsko – gastronomiczno – turystycznym w Regionalnej Szkole Turystycznej w Polanicy Zdroju.

zsp.edu.pl