Wicemistrzowie rejonowej licealiady w piłce ręcznej chłopców

Jako mistrzowie Powiatowej Licealiady nasi piłkarze ręczni startowali w Rejonowej Licealiadzie, która odbyła się w dniu 8 lutego 2018. w Suchej Beskidzkiej. W zawodach rywalizowali mistrzowie powiatów: suskiego, nowotarskiego, tatrzańskiego i myślenickiego.

 

Reprezentanci Małopolskiej Szkoły Gościnności zajęli drugie miejsce ulegając jedynie w meczu finałowym drużynie z Nowego Targu w składzie której występowali zawodnicy ligowi.

Skład drużyny :

Bała Kacper 1G, Sawicki Maciej 1G, Śmiłek Norbert 1B, Suder Kacper 1B, Pajdzik Szymon 1K, Róg Szymon 2B, Kozik Jan 2C,Przała Hubert 2C, Biela Dawid 2K, Koźlak Dawid 3K, Duch Kacper 4H, Lelito Kamil 4H.

Zespół do zawodów przygotował Wojciech Gablankowski.

Podczas Rejonowej Licealiady rolę trenera pełniła Elżbieta Gablankowska.

Tekst i zdjęcie: mgr W. Gablankowski

Dodała: AA
08/03/2018

zsp.edu.pl