„Cudze chwalicie, swego nie znacie”- Respekt Myślenice !!!

Respekt Myślenice to drużyna II Ligi Piłki Nożnej kobiet. Po rundzie jesiennej piłkarki Respektu Myślenice zajmują I miejsce w tabeli /komplet 24pkt, 22 zdobyte bramki i 3 stracone/.

Piłka nożna nie jest tylko grą , ale i moim ŻYCIEM”

Mało kto wie, ale głównym ‘motorem napędowym’ drużyny są  uczennice naszej szkoły:

Paulina Kania

Oliwia Łętocha

Sonia Jurka Dominika Wójcik

Martyna Wincenciak Agnieszka Bobowska

Mariola Stojeba Aleksandra Wójcik

Maria Topa Maria Dziadkowiec

Największe osiągnięcia Zespołu:

II Liga Piłki Nożnej Kobiet
Rundę jesienną drużyna z Myślenic zakończyła z kompletem 11 zwycięstw. Bilans bramkowy naszych piłkarek to 43 bramki strzelone i tylko 8 straconych. Na wyjeździe Respekt wygrał 5 spotkań (bilans bramkowy 16-5), natomiast w roli gospodarzy to 6 zwycięstw (bilans 27-3). W tabeli nad drugą drużyną (Sparta Daleszyce) zespół trenera Przemysława Senderskiego ma 8 punktów przewagi.

Klubowe Mistrzostwa Polski U-19

VI miejsce w Polsce, mistrzostwa odbyły się w Białej Podlaskiej

Mistrzostwa Polski w futsalu U-16

III miejsce w Polsce, finały odbyły się we Wrocławiu.

Puchar Polski

W meczu finałowym Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim Respekt Myślenice został pokonany przez TARNOVIĘ, tym samym zajął II miejsce w województwie małopolskim.

Mistrzostwa Polski Juniorek Starszych

VI miejsce w Polsce, finały odbyły się w Białej Podlaskiej.

I miejsce w „NIEOFICJALNYCH MISTRZOSTWACH GRUPY WYSZECHRADZKIEJ – IV MIĘDZYNARODOWY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ w halowej piłce nożnej dziewcząt” pod patronatem: Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańki , Starosty krakowskiego Wojciecha Pałki oraz Burmistrza Gminy Krzeszowice Wacława Gregorczyka

Zawodniczki Respektu Myślenice zajęły piąte miejsce podczas Mistrzostw Polski Kobiet w Futsalu
w kategorii U18

W dniach 13-14 stycznia 2018 roku odbyły się Mistrzostwa Polski Kobiet w Futsalu w kategorii U18. Odbyły się one w Tychach. Wyjazd na Mistrzostwa przyniósł dla myślenickiej drużyny sukces i wiele radości, jaką przyniosło 5 miejsce w MP.

Zawodniczki Respektu Myślenice zajęły trzecie miejsce podczas Mistrzostw Polski Kobiet w Futsalu w kategorii U16 we Wrocławiu

W dniu 16-17 grudzień 2017 roku odbyły się Mistrzostwa Polski Kobiet w Futsalu w kategorii U16. Odbyły się one we Wrocławiu.

Powiatowy turniej w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt (12 stycznia 2018)

Nasze dziewczyny rozegrały trzy mecze, w których odniosły same zwycięstwa. Tego dnia były niepokonane. Rywalizowały z ZS im. Andrzeja Średniawskiego , ZS im. Ks Józefa Tischnera w Dobczycach oraz ZSTE w Myślenicach.

Życzymy dziewczynom dalszych sukcesów sportowych i sukcesów szkolnych oraz wymarzonego awansu do I Ligii!!! Cała szkoła trzyma za was kciuki!

Tekst i zdjęcia: Maciej Łętocha

Dodała: AA