Piłkarski Turniej o Puchar Dyrektora rozstrzygnięty!

W środę 18 października, w wyjątkowej oprawie, został rozegrany kolejny już szkolny turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora. Na trzech boiskach, rywalizowało ze sobą osiem drużyn uczniów naszej szkoły, w tym jedna kobieca, reprezentacja nauczycieli oraz gościnnie uczniowie z odległych Chin.

 

Ekstra porcję energii  dodawali piłkarzom uczniowie wraz z nauczycielami w roli kibiców, zgromadzeni wokół całego obiektu, a atmosferę umilała piękna pogoda. Puchar był jednak tylko jeden i zawalczyli o niego  zwycięzcy trzech grup oraz jedna najlepsza drużyna z drugiego miejsca.  W półfinale Reprezentacja Nauczycieli  uległa Gołymbiorzom, a Króliki pokonały Amarynę. Ostatnie dwa najważniejsze mecze turnieju, tzn. mecz o III miejsce oraz mecz finałowy okazały się najbardziej wyrównanymi, w których  końcowe  wyniki zostały ustalone dopiero po serii rzutów karnych. Ostatecznie Nauczyciele znaleźli się tuż za podium, trzecie miejsce  dla Amaryny, drugie zdobyli Gołymbiorze nieznacznie przegrywając z Królikami, którzy zostali aktualnymi zdobywcami Pucharu Dyrektora. Gratulujemy wszystkim!

Króliki Pany!!!!

Tekst i zdjęcia: Szymon Przęczek  

Dodała: AA
6/11/2017

zsp.edu.pl