MISTRZYNIE POWIATOWEJ LICEALIADY W SIATKÓWCE

Turniej Powiatowej Licealiady w Siatkówce Dziewcząt odbył się 23 listopada 2018 r. w nasze szkole. Do zawodów zgłosiło się 5 zespołów: ZS Sułkowice, ZS Dobczyce, ZSTE Myślenice, ZS Ogólnokształcących Myślenice i SZP MSG Myślenice.

POWIATOWA LICEALIADA W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

22 listopada 2018 r. w naszej szkole Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Myślenicach zorganizował Powiatową Licealiadę w Siatkówce Chłopców. W turnieju wzięło udział 5 zespołów: ZS im. Średniawskiego, ZS Dobczyce, ZS Ogólnokształcących Myślenice, ZSTE Myślenice i reprezentacja naszej szkoły.

Triumf w Powiatowej Licealiadzie w badmintonie

Po rocznej przerwie nasze szkolne reprezentacje w badmintonie awansowały do finałów małopolskich.

Dziewczęta i chłopcy tryumfowali w Powiatowej Licealiadzie w Badmintonie Drużynowym.

O WŁOS OD MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI

10 października 2018. Na lotnisku w Nowym Targu rozegrano Małopolską Licealiadę w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W zawodach tych rywalizowali nasi Mistrzowie Powiatowej Licealiady zespoły dziewcząt i chłopców.

„TYTUS” bezkonkurencyjny w sztafetach przełajowych

Rewelacyjnie spisały się nasze Szkolne Reprezentacje podczas Powiatowej Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Zawody przeprowadzono w Myślenicach na Zarabiu 02.10.2018.

Wojewódzka Licealiada w Kolarstwie Górskim i pierwsze sukcesy

W dniu 27.09.2018 r. odbyły się pierwsze zawody w ramach Małopolskiej Licealiady w roku szkolnym 2018/2019.

Brązowe medalistki w Małopolskiej Licealiadzie Siatkówki Plażowej

Kolejnym etapem zawodów w plażówce był Finał Wojewódzki rozgrywany 13 czerwca 2018 w Gorlicach.

I miejsce w półfinale wojewódzkim Małopolskiej Licealiady Siatkówki Plażowej

05.06.2018. w Chrzanowie odbyły się zawody w Siatkówce Plażowej Dziewcząt. Były to Półfinały Wojewódzkie Małopolskiej Licealiady.

Mistrzostwo powiatu w siatkówce plażowej dziewcząt

30 maja 2018 w Myślenicach na Zarabiu odbyła się Powiatowa Licealiada w Siatkówce Plażowej. Reprezentantki naszej szkoły zajęły pierwsze miejsce pokonując dziewczęta z ZSTE i ZS Ogólnokształcących z Myślenic.

Nieoczekiwany sukces naszych przełajowców na zawodach wojewódzkich

2 miejsce w Małopolsce Reprezentacji Dziewcząt w Drużynowych Biegach Przełajowych

6 miejsce w Małopolsce Reprezentacji Chłopców w Drużynowych Biegach Przełajowych