O WŁOS OD MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI

10 października 2018. Na lotnisku w Nowym Targu rozegrano Małopolską Licealiadę w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W zawodach tych rywalizowali nasi Mistrzowie Powiatowej Licealiady zespoły dziewcząt i chłopców.

„TYTUS” bezkonkurencyjny w sztafetach przełajowych

Rewelacyjnie spisały się nasze Szkolne Reprezentacje podczas Powiatowej Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Zawody przeprowadzono w Myślenicach na Zarabiu 02.10.2018.

Wojewódzka Licealiada w Kolarstwie Górskim i pierwsze sukcesy

W dniu 27.09.2018 r. odbyły się pierwsze zawody w ramach Małopolskiej Licealiady w roku szkolnym 2018/2019.

Brązowe medalistki w Małopolskiej Licealiadzie Siatkówki Plażowej

Kolejnym etapem zawodów w plażówce był Finał Wojewódzki rozgrywany 13 czerwca 2018 w Gorlicach.

I miejsce w półfinale wojewódzkim Małopolskiej Licealiady Siatkówki Plażowej

05.06.2018. w Chrzanowie odbyły się zawody w Siatkówce Plażowej Dziewcząt. Były to Półfinały Wojewódzkie Małopolskiej Licealiady.

Mistrzostwo powiatu w siatkówce plażowej dziewcząt

30 maja 2018 w Myślenicach na Zarabiu odbyła się Powiatowa Licealiada w Siatkówce Plażowej. Reprezentantki naszej szkoły zajęły pierwsze miejsce pokonując dziewczęta z ZSTE i ZS Ogólnokształcących z Myślenic.

Nieoczekiwany sukces naszych przełajowców na zawodach wojewódzkich

2 miejsce w Małopolsce Reprezentacji Dziewcząt w Drużynowych Biegach Przełajowych

6 miejsce w Małopolsce Reprezentacji Chłopców w Drużynowych Biegach Przełajowych

Najlepsi w powiecie

DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY NAJLEPSI W POWIECIE W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

10 maja 2018 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zawodach Powiatowej Licealiady w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców. Ich start zaowocował podwójną koroną. Panie biegały na 1000 m, a panowie na 1500 m.

Sukces siatkarek w Małopolsce 4 miejsce

10 kwietnia w Nowym Sączu reprezentantki naszej szkoły uczestniczyły w Finale Wojewódzkim Małopolskiej Licealiady w Piłce Siatkowej. Dziewczęta spisały się znakomicie zajmując wyskie czwarte miejsce. Walkę o brązowy medal przegrały z I LO z Tarnowa 2:1.

Siatkarki zwyciężyły w półfinałach wojewódzkich

26 marca 2018 w naszej szkole  odbyły się zawody Rejonowej Licealiady w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Reprezentantki naszej szkoły wygrały wszystkie mecze po 2:0 pokonując LO nr 1 w Suchej Beskidzkiej, ZSO nr 2 w Nowym Targu . Siatkarki awansowały do Finałów Wojewódzkiej Licealiady.