MISTRZOSTWO POWIATU W SIATKÓWCE REPREZENTACJI DZIEWCZĄT I TRZECIE MIEJSCE CHŁOPCÓW

Przez dwa dni 5 i 7 listopada 2019 gościliśmy siatkarki i siatkarzy szkół średnich powiatu myślenickiego rywalizujących w zawodach Powiatowej Licealiady w Siatkówce. Zarówno w turnieju dziewcząt jak i chłopców rywalizowało po sześć zespołów.

OGÓLNOPOLSKA LICEALIADA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT

OLSZYNA  29.10.2019. 

Po raz pierwszy w historii szkoły uczestniczyliśmy w Mistrzostwach Polski Szkół Średnich w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zawody odbyły się w Olszynie 29.10.2019. Prawo startu w tych zawodach miały ekipy – mistrzowie wszystkich 16 województw.

MISTRZOSTWO MAŁOPOLSKI W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT

W 2017 roku – brązowa medale, w 2018 roku – srebrne, a w 2019 roku ZŁOTE  MEDALE  ODEBRAŁY  REPREZENTANTKI  NASZEJ  SZKOŁY  za zwycięstwo w Sztafetowych Biegach Przełajowych rozgrywanych w ramach Małopolskiej Licealiady w Nowym Targu 10 października 2019.

DWA WICEMISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

 

Powiatowa Licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców odbyła się 3 października 2019 na myślenickich błoniach na Zarabiu.

I MIEJSCE W MAŁOPOLSKIEJ LICEALIADZIE W KOLARSTWIE GÓRSKIM MTB

 

W dniu 27.09.2019 r. w Sieprawiu odbyły się wojewódzkie zawody w kolarstwie górskim MTB. 1 miejsce zdobyła Sabina Wierzycka, uczennica klasy II G.

Opiekun: mgr Jolanta Pitala

5 MIEJSCE DZIEWCZĄT W WOJEWÓDZTWIE W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

12 czerwca w Gorlicach rozegrano zawody Małopolskiej Licealiady w Siatkówce Plażowej Dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły w składzie Natalia Bagińska 1T i Katarzyna Suder 3A wywalczyły 5 miejsce.

Trenerem zespołu jest Elżbieta Gablankowska.

ŻEŃSKA DRUŻYNA SIATKÓWKI PLAŻOWEJ ZAGRA W FINAŁACH WOJEWÓDZKICH

5 czerwca 2019 w Chrzanowie odbyły się zawody w siatkówce plażowej. Tym razem w tropikalnych warunkach walczyły drużyny z Andrychowa, Olkusza, Chrzanowa, Oświęcimia, Rabki, Libiąża, Proszowic i Myślenic o awans do Finału Małopolskiej Licealiady.

MISTRZYNIE POWIATU I WICEMISTRZOWIE W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

30 maja 2019 r. na boiskach przy górnym jazzie na myślenickim Zarabiu odbyła się Powiatowa Licealiada w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców.

POWIATOWA LICEALIADA PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW

W dniu 27.05.2019 w Myślenicach rozegrano zawody w Powiatowej Licealiadzie piłki nożnej chłopców. Reprezentacja szkoły zajęła 2 miejsce a najlepszym bramkarzem został wybrany nasz uczeń Michał Kot.

Zawody Pierwszej pomocy organizowane przez PCK

 

W sobotę 11.05 został zorganizowany Etap Strefowy XXVII Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK dla powiatu myślenickiego w Klubie Sportowym Borek w Krakowie. Zawody były częścią dużej imprezy plenerowej: IV Pikniku Honorowych Dawców Krwi zorganizowanego z okazji obchodów Tygodnia PCK.

zsp.edu.pl