I MIEJSCE W MAŁOPOLSKIEJ LICEALIADZIE W KOLARSTWIE GÓRSKIM MTB

W dniu 27.09.2019 r. w Sieprawiu odbyły się wojewódzkie zawody w kolarstwie górskim MTB. 1 miejsce zdobyła Sabina Wierzycka, uczennica klasy II G.

Opiekun: mgr Jolanta Pitala

5 MIEJSCE DZIEWCZĄT W WOJEWÓDZTWIE W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

12 czerwca w Gorlicach rozegrano zawody Małopolskiej Licealiady w Siatkówce Plażowej Dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły w składzie Natalia Bagińska 1T i Katarzyna Suder 3A wywalczyły 5 miejsce.

Trenerem zespołu jest Elżbieta Gablankowska.

ŻEŃSKA DRUŻYNA SIATKÓWKI PLAŻOWEJ ZAGRA W FINAŁACH WOJEWÓDZKICH

5 czerwca 2019 w Chrzanowie odbyły się zawody w siatkówce plażowej. Tym razem w tropikalnych warunkach walczyły drużyny z Andrychowa, Olkusza, Chrzanowa, Oświęcimia, Rabki, Libiąża, Proszowic i Myślenic o awans do Finału Małopolskiej Licealiady.

MISTRZYNIE POWIATU I WICEMISTRZOWIE W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

30 maja 2019 r. na boiskach przy górnym jazzie na myślenickim Zarabiu odbyła się Powiatowa Licealiada w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców.

POWIATOWA LICEALIADA PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW

W dniu 27.05.2019 w Myślenicach rozegrano zawody w Powiatowej Licealiadzie piłki nożnej chłopców. Reprezentacja szkoły zajęła 2 miejsce a najlepszym bramkarzem został wybrany nasz uczeń Michał Kot.

Zawody Pierwszej pomocy organizowane przez PCK

W sobotę 11.05 został zorganizowany Etap Strefowy XXVII Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK dla powiatu myślenickiego w Klubie Sportowym Borek w Krakowie. Zawody były częścią dużej imprezy plenerowej: IV Pikniku Honorowych Dawców Krwi zorganizowanego z okazji obchodów Tygodnia PCK.

PIERWSZY RAZ W HISTORII SZKOLNA DRUŻYNA PRZEŁAJOWA MĘSKA LEPSZA OD KOBIECEJ

20 maja 2019 w Nowym Targu odbyła się Małopolska Licealiada w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców. Rywalizując na dystansie 1800 m reprezentacja chłopców zajęła 4 miejsce, dziewczęta na trasie 1500 m 5 miejsce.

PRZEŁAJOWCY MISTRZAMI POWIATU

10 maja 2019 rozegrano zawody Powiatowej Licealiady w Drużynowych Biegach Przełajowych. Rywalizowano w zespołach 6-cio osobowych na dystansie ok.1000 m ze startu wspólnego. O wyniku drużyny decydowała liczba uzyskanych punktów poszczególne miejsca. Reprezentanci naszej szkoły okazali się bezkonkurencyjni w kategorii dziewcząt i chłopców. Zwyciężyli awansując do Finałów Małopolskich.

5 MIEJSCE SIATKAREK W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA

Kolejny raz, oby nie ostatni, reprezentantki naszej szkoły uczestniczyły w Małopolskiej Licealiadzie w Piłce Siatkowej. Turniej odbył się 25 kwietnia w Nowym Sączu.

WOJEWÓDZKA LICEALIADA W TENISIE STOŁOWYM

Reprezentacja chłopców w tenisie stołowym:

Zakrzyński Dominik 4H

Zając Szymon 3H