ZWYCIĘSTWO SIATKAREK W PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM

21 marca 2019 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się Rejonowa Licealiada w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Reprezentacja ZSP MSG wygrała mecz z mistrzem powiatu suskiego awansując do Finałów Małopolskiej Licealiady.

3 MIEJSCE PIŁKARZY RĘCZNYCH W PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM

Półfinały Wojewódzkie Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców rozegrano w Suchej Beskidzkiej 18 lutego 2019.

W zawodach rywalizowały 4 drużyny tryumfatorzy rozgrywek w powiatach: Suskim, Nowotarskim, Tatrzańskim i Myślenickim.

PIŁKARZE RĘCZNI MISTRZAMI POWIATU

Miły walentynkowy prezent zrobiła sobie szkolna Reprezentacja Piłki Ręcznej Chłopców wygrywając rywalizację Powiatowej Licealiady 14 lutego w Dobczycach.

POWIATOWA LIDEALIADA W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Powiatową Licealiadę w Piłce Ręcznej Dziewcząt rozegrano w Dobczycach 12 lutego 2019 r.

Do zawodów zgłoszono cztery drużyny. Rywalizowano systemem każdy z każdym.

POWIATOWA LICEALIADA W PŁYWANIU

Powiatową Licealiadę w Pływaniu przeprowadzono10 stycznia 2019 w myślenickiej pływalni „Aquarius”. Reprezentantki naszej szkoły rywalizowały w konkurencjach indywidualnych na 50 m. i sztafecie 6x50m, chłopcy w konkurencjach indywidualnych.

MISTRZOSTWO POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

20 grudnia w Dobczycach odbyły się powiatowe zawody sportowe w piłce halowej dziewcząt.
Naszą szkołę reprezentowały: Mariola Stojeba, Maria Topa, Natalia Topa, Sonia Jurka, Brygida Burkat, Aleksandra Wójcik.

PODIUM DLA KOSZYKARSKICH REPREZENTACJI SZKOŁY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

11 grudnia zostały rozegrane powiatowe zawody z koszykówki dziewcząt, uczestniczyły w nich cztery drużyny ze Szkół Ponadgimnazjalnych z Myślenic. Zawodniczki z naszej Szkoły na boisku zostawiły serce, pokazały wspaniałą walkę oraz z dumą reprezentowały Tytusa zajmując 2 miejsce.

POWIATOWA LICEALIADA W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W dniu 07.12.2018 w ZS Dobczyce odbyła się Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.

MISTRZYNIE POWIATOWEJ LICEALIADY W SIATKÓWCE

Turniej Powiatowej Licealiady w Siatkówce Dziewcząt odbył się 23 listopada 2018 r. w nasze szkole. Do zawodów zgłosiło się 5 zespołów: ZS Sułkowice, ZS Dobczyce, ZSTE Myślenice, ZS Ogólnokształcących Myślenice i SZP MSG Myślenice.

POWIATOWA LICEALIADA W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

22 listopada 2018 r. w naszej szkole Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Myślenicach zorganizował Powiatową Licealiadę w Siatkówce Chłopców. W turnieju wzięło udział 5 zespołów: ZS im. Średniawskiego, ZS Dobczyce, ZS Ogólnokształcących Myślenice, ZSTE Myślenice i reprezentacja naszej szkoły.