Sukces siatkarek w Małopolsce 4 miejsce

10 kwietnia w Nowym Sączu reprezentantki naszej szkoły uczestniczyły w Finale Wojewódzkim Małopolskiej Licealiady w Piłce Siatkowej. Dziewczęta spisały się znakomicie zajmując wyskie czwarte miejsce. Walkę o brązowy medal przegrały z I LO z Tarnowa 2:1.

Siatkarki zwyciężyły w półfinałach wojewódzkich

26 marca 2018 w naszej szkole  odbyły się zawody Rejonowej Licealiady w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Reprezentantki naszej szkoły wygrały wszystkie mecze po 2:0 pokonując LO nr 1 w Suchej Beskidzkiej, ZSO nr 2 w Nowym Targu . Siatkarki awansowały do Finałów Wojewódzkiej Licealiady.

Szkolna reprezentacja piłki ręcznej dziewcząt zajęła piąte miejsce w finałach Małopolskiej Licealiady

Finały Małopolskiej Licealiady w Piłce Ręcznej Dziewcząt rozegrano w Olkuszu 19 marca 2018. Rywalizowało sześć najlepszych zespołów w Małopolsce wyłonionych podczas rozgrywek powiatowych i rejonowych. Na starcie stanęły reprezentantki Olkusza, Tarnowa, Nowego Sącza, Krakowa, Wieliczki i Myślenic.

Mistrzynie Rejonowej Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt

Znakomicie spisały się reprezentantki naszej szkoły podczas Rejonowej Licealiady w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

Wicemistrzowie rejonowej licealiady w piłce ręcznej chłopców

Jako mistrzowie Powiatowej Licealiady nasi piłkarze ręczni startowali w Rejonowej Licealiadzie, która odbyła się w dniu 8 lutego 2018. w Suchej Beskidzkiej. W zawodach rywalizowali mistrzowie powiatów: suskiego, nowotarskiego, tatrzańskiego i myślenickiego.

„TYTUS” bezkonkurencyjny w piłce ręcznej!

Obydwie nasze reprezentacje zwyciężyły w zawodach Powiatowej Licealiady, które rozgrywane były w Sułkowicach 6 i 7 lutego 2018.

Dziewczęta rywalizowały 6 lutego 2018. Do zawodów zgłoszono 5 drużyn z powiatu myślenickiego – I LO Myślenice, ZSTE Myślenice, ZS im. Średniawskiego, ZS Sułkowice i

ZSP MSG Myślenice. Nasze panie wygrały wszystkie spotkania zdobywając tytuł Mistrzyń Powiatowej Licealiady.

„Cudze chwalicie, swego nie znacie”- Respekt Myślenice !!!

Respekt Myślenice to drużyna II Ligi Piłki Nożnej kobiet. Po rundzie jesiennej piłkarki Respektu Myślenice zajmują I miejsce w tabeli /komplet 24pkt, 22 zdobyte bramki i 3 stracone/.

Cheerleaderki MSG rozgrzewają do czerwoności. Nie tylko strojem.

03.01.2018 r.w Zespole Szkół im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach odbyła się  Powiatowa Licealiada Grup Tanecznych „ Cheerleaders”  .
Nasze cheerleaderki zajęły I miejsce! Nie jest to jedyny sukces naszych tancerek.  12 grudnia 2017 r. podczas Przeglądu Dorobku Artystycznego Szkół Ponadgimnazjalnych w Myślenicach odbywającym się w MOKiS-ie nasze reprezentantki zajęły III miejsce.

Mistrzynie Powiatowej Licealiady – tytuł obroniony!

W tym roku szkolnym zawody Powiatowej Licealiady w Piłce Siatkowej odbywały się w naszej szkole 5 i 7 grudnia 2017.
5 grudnia 2017. Reprezentacja dziewcząt zajęła 1 miejsce pokonując w zaciętym pojedynku I LO w Myślenicach (2:1) , ZS Dobczyce (2:0) i ZSTE Myślenice (2:1).