Pniemy się w górę! Sukesy szkolne w statystycznym skrócie.

 

Nie da się nie zauważyć, że z roku na rok aktywność uczniów i nauczycieli dotycząca udziału w różnego rodzaju konkursach i olimpiadach rośnie. Z dumą prezentujemy statystykę za lata 2014/2015, 2015/2016, 2016/2017 ukazującą sukcesy w podejmowanych inicjatywach.

 

Statystyka została opracowana na podstawie zgłaszanych przez nauczycieli osiągnięć uczniów publikowanych na stronie internetowej szkoły. Zapraszamy do zapoznania się z sukcesami naszych uczniów w poprzednich latach i trzymamy kciuki, aby rok szkolny 2017/2018 przyniósł kolejne doniosłe wyniki!

Archiwum sukcesów sportowych

Archiwum sukcesów w konkursach artystycznych i literackich

Archiwum sukcesów w konkursach przedmiotowych'

Archiwum sukcesów w konkursach zawodowych

 

Dodała:AA
14/11/2017

zsp.edu.pl