Goście z Węgier u Tytusa

W dniach 11-14.04.2013 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności na Zarabiu gościł grupę węgierską w ramach wymiany młodzieży. Młodzież węgierska przybyła do „Tytusa” z bogatym programem artystycznym, który przygotowała dla uczniów partnerskiej szkoły. W piątek 12.04. zaprezentował się na auli szkolnej chór z Węgier. W czasie występu można było posłuchać utworów muzyki poważnej, a także usłyszeć współczesną muzykę rockową. Występ wzbogacił pokaz żonglerów oraz tancerzy.

Strona polska przygotowała dla zaprzyjaźnionej szkoły z Węgier liczne atrakcje. Wśród nich zaplanowano zwiedzanie Krakowa i jego najstarszych zabytków. Pomimo napiętego programu, był również czas na spotkania młodzieży obu zaprzyjaźnionych szkół, dzięki którym nawiązały się nowe przyjaźnie. W pamięci pozostały niezapomniane chwile spędzone z przyjaciółmi z Węgier.

Czekamy już z niecierpliwością na kolejne spotkanie, tym razem w październiku, w Bekescsaba.

Poniżej możecie obejrzeć zdjęcia i filmy z występu chóru węgierskiego.

 

 

zsp.edu.pl