Z wizytą w Chorwacji

Od 28 września do 4 października delegacja z Małopolskiej Szkoły Gościnności przebywała z wizytą w Chorwacji. Naszą szkołę reprezentowali: Maria Soczówka, Natalia Piątkowska, Iwona Filiciak, Edyta Spórna, Aleksander Dziadek. Celem wizyty było nawiązanie współpracy ze szkołą Turystyki i handlu z Puli (półwysep Istria). Uczniowie uczestniczyli w zajęciach szkolnych oraz programie krajoznawczym przygotowanym przez chorwackich rówieśników. Za tydzień ugościmy przybywających z rewizytą Chorwatów- program ich pobytu przygotowali i zrealizują uczniowie naszego technikum. Za umożliwienie tego ciekawego polsko-chorwackiego spotkania dziękujemy Departamentowi Edukacji i Kształcenia Ustawicznego Urzędu Marszałkowskiego.

 

tekst: Michał Malarz

Dodała JJ

6.10.2014r.

zsp.edu.pl